„Kot nadaje domowi duszę.”
Clebert

Deutsche Version der Seite

Należymy do :
FELIS POLONIA     Cat Club Lodz

Kociaki w nowych domkach

Oto całkiem miły dla nas dział naszej strony, w której krótko opiszemy gdzie trafiły nasze kocięta - a trafiły do naprawdę wspaniałych domów. Niektóre z nich cieszą się wyłącznością swoich opiekunów, inne żyją w towarzystwie dzieci, niektóre z kotami. Ba! Są nawet takie, które mają możliwość wybrania zabawy, a to z kotem, a to z psem. Nas jako hodowców ogromnie cieszy przede wszystkim fakt, ze kociaki, które są nadal dla nas ważne, trafiły do domów gdzie są kochane, nie brakuje im czułości, a miseczki są zawsze pełne! Kotki są zdrowe, pogodne, rozwijają się prawidłowo, a co najważniejsze są szczęśliwe!!!

Alek

Wyjechał do Warszawy do Sylwii i Artura, gdzie mieszka i świetnie dogaduje się z innym kotem syberyjskim - Lolkiem ;)

     

 

Albert

Tak spodobał się mojej siostrze, że zamieszkał u Niej pod Warszawą. Nie ma czworonożnych przyjaciół, za to Agnieszka daje mu wystarczająco dużo miłości i opieki, że Albert nawet nie myśli o innym konkurencie w dzieleniu się czułościami.

 

Ana

Jak już pisaliśmy w dziale "nasze koty"  pozostała u nas.

Balbina

Wybrała zupełnie inny kierunek podróży i zamieszkała w domu w Bydgoszczy u Pani Grażynki, Pana Włodka i ich synka Igorka. Zmieniła również imię na Loretka ;) Ma również przyjaciela psa ;)

Bona

Postanowiła zwiedzać świat i wyjechała do Czech do Pana Jana, gdzie będzie nową kotką w jego hodowli kotów.

Benek

Czekał na dom, który przechodził remont. Po co się przeprowadzać do kurzu i hałasu, wolił poczekać na odnowione wnętrze i wtedy rozkoszować się jego urokami, ach... ten koci zmysł...

Boss

Wybrał życie podróżnika i pojechał aż na Litwę, gdzie skradł serce Pani Linie.

 

Bono

Po namysłach, wszystkich za i przeciw,  pozostał u nas,  jako że tych „za” było zdecydowanie więcej ;)

Chanel

Jako jedynaczka w naszym miocie nie mogła zostać oddana do innego domu ;)

Dasha

Koteczka zamieszkała w Łodzi w domu Pani Marioli w którym mieszka labrador ;) Na początku było dość "nerwowo" ale po kilku dniach Dasha podporządkowała sobie psie towarzystwo ;)

Dorofej

Kocurek zamieszkał w Pabianicach u naszch przyjaciół Eweliny i Dominika ;)

Emilij

Nasz kocurek Emilij pojechał do swojego nowego domku do mojej Siostry Agusi ;) będzie mieszkał z Albercikiem z naszego pierwszego miotu. Przyjął nowe imię Maks. Mamy nadzieję, ze stworzą nierozłączny duet jak Albercik i Maks z Seksmisji ;-)

 

 

 

 

 

Podziel się:  Add to Facebook Tweet This